loading

Інтерв’ю ITCP: IT Career Professionals

  • Home
  • Blog
  • Інтерв’ю ITCP: IT Career Professionals

За якими алгоритмами HR може виявити брехню та перевірити факти під час співбесіди? Головним інструментом є здоровий глузд та професіоналізм, вважає Андрій Рождественський, керуючий партнер компанії «AR consulting», бізнес-консультант, психолог, викладач LvBS. Якщо людина вже один раз пішла з компанії — отже, її щось не влаштовувало, і звільнення може повторитися в майбутньому. Тому перше, що потрібно зробити, перш ніж взяти на роботу колишнього співробітника, — це «діагностувати» його мотивацію. Важливо дізнатися, з яких причин людина хоче повернутися до компанії. Це допоможе побудувати правильні очікування та якісну взаємодію.

Як організувати команду рекрутерів

Я відповідала за найм, адаптацію та оцінку персоналу. Потім мене запросили в телеком, у компанію CDMA. Далі відбудовувала фінтех-проєкт Вебмані Україна, де я була правою рукою засновника», — зазначає Жанна Капіца.

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з’являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва. З початком військових дій на території України ми все частіше чуємо слово “капелан” або військовий священник. БК Вертикальпонад 10 років реалізовує в Івано-Франківську якісні та амбітні проєкти у житловій нерухомості. Більше ніж Клієнтів стали власниками квартир у шести проєктах комфорт, бізнес та еліткласу. Transfer — переміщення чого-небудь або кого-небудь в інше місце, організацію, команду і т.

Тут ти розумієш, що всі стереотипи про рекрутерів і рекрутинг загалом — це лише міф. Адже щодня ми дійсно розвиваємось і отримуємо класну технічну базу, проводимо міні-лекції по специфіці пошуку тих чи інших кандидатів та багато чого іншого. Мав досвід спілкування з рекрутером Катериною. Нажаль, вакансія з якою вона на мене вийшла була мені не цікава, а з запропонованих по моїй вилці на мої скіли варіантів були виключно ремоут.

Як наймати людей і формувати потужну команду

Так сталося, що ми теж звернули увагу на це чудово місто, але вже з… Зараз в Україні ми бачимо розквіт тренда технологічних стартапів. Щорічно з’являється все більше компаній, які хочуть зайняти своє місце… Нещодавно, ми дізналися про досить цікаву ініціативу, яка називається Civic Tech Sisters.

Сформулюйте питання, завантажте їх у цей онлайн-сервіс, встановіть час на відповідь та бінго! Шукачі готують відеовідповіді, які зберігаються в системі, і ви можете переглянути їх у будь-який зручний час. Підходить не для всіх посад, деякі кандидати можуть заявити про себе за допомогою резюме та мотиваційного листа (наприклад, при зміні професії чи коли бракує досвіду). За сліпого відбору шанс пройти у таких кандидатів мінімальний. Якщо хочете знати, наскільки ефективно працює сліпий відбір, чи добре охоплюєте різноманітну аудиторію, та внести коригування за необхідності, використовуйте аналітику та показники. Перегляньте стандартні демографічні показники кандидатів та найманих працівників перед впровадженням сліпого відбору, а також наступні.

Журналіст dev.ua дізнався в засновника компанії Сергія Коваленкова деталі щодо новобудови. Ми, українці, цю перемогу заслужили та виборюємо ціннісно, ідеологічно, історично. Весь світ зараз побачив, хто такі справжні українці!

Онлайн інструменти, що полегшують роботу рекрутерів

Усе це не позбавляє роботи HR-фахівців, а тільки робить її менш монотонною, і дає змогу сконцентруватися на вирішенні складних робочих завдань. Світ прогресує з величезною швидкістю й користування таким сервісом — це вже необхідність. Дані кандидатів залишаються в базі компанії й навіть якщо кандидат не пройшов усі етапи співбесід, його резюме залишається в резерві компанії. Можу самостійно налаштовувати будь-які фільтри, наприклад, групувати кандидатів за очікуваннями по заробітній платі або ж виду зайнятості. Жанна Капіца у Мукачеві«Я потрапила до Києва у 13 років. В складі групи, яку організувала Українська Євангельсько-реформована Церква, прихожанкою якої я є.

Досить буде пропрацювати 2−3 процеси з консультантом, а далі зможете робити це самостійно. Після придбання курсу ви отримаєте доступ до персонального кабінету, в якому зібрані всі відео, завдання та додаткові навчальні матеріали. Викладачі всіх курсів циклу «Фундамент HR» подають матеріал зрозумілою мовою, з поясненням термінів та додатковими матеріалами. Після завершення кожного з курсів ви отримаєте необхідні знання та інструменти, щоб розв’язувати професійні задачі HR, і зможете обрати наступні курси для проходження. Коли ми кажемо про перевірку hard-skills, то співбесіда не дуже нам допоможе їх перевірити. Потрібно, щоб людина продемонструвала нам цю навичку, тому виберіть найефективніший інструмент для цього.

Статуси громадян, податки, права і обов’язки під час воєнного стану. Більш того, з’явилася потреба у юридичній підтримці колег за кордоном. Війна поділила світ на біле та чорне, на героїв та негідників і продовжує робити це далі.

Розробникам потрібно усвідомити, що IT-рекрутери, які б розумні вони не були, не володіють тим бекграундом, який дозволив би їм розставити допуски в пошуку кандидата. Я знайшла величезну підтримку в ITexpert, де найбільшою цінністю є саме люди, тому всіма силами забезпечується комфорт працівників та акцентування уваги на внутрішньому стані спеціалістів. Якщо HR-команда працює з упередженнями, навіть коли вони несвідомі, ви можете не помітити сильних кандидатів. Команда повинна знати про несвідоме упередження та яку шкоду воно може завдати процесу відбору й компанії. Наведіть приклади багатьох способів упередженості, особливо коли упередження є ненавмисним. Надайте доступ до різних тренінгів про те, як розпізнати ці упередження у колег і в них самих.

  • Наприклад, можна зазначити в оголошенні, що необхідні довідки або окремі документи.
  • Саме задля нього 54% ​​опитаних обрали сферу ІТ..
  • Це може гарантувати, що ви запрошуєте кандидатів на співбесіди без упереджень.
  • Розробникам потрібно усвідомити, що IT-рекрутери, які б розумні вони не були, не володіють тим бекграундом, який дозволив би їм розставити допуски в пошуку кандидата.
  • Дочірня компанія — компанія, яка належить або контролюється іншою (материнською чи холдинговою компанією).
  • Одні вважають, що святкування не на часі, інші — навпаки стверджують, що сьогодні людям необхідні тихі та сімейні відзначення свят, які є частиною життєвої рутини.

Матеріали, надруковані у газеті «День», є власністю видавця, захищені міжнародним і українським законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі без письмового дозволу видавця. При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове. У міжнародних корпораціях є цілі департаменти BPM. Малому та середньому бізнесу варто мати хоча б операційного менеджера. Якщо ви візьмете стороннього консультанта, операційний менеджер зможе вивчити інструменти роботи над процесом.

Редакція (адміністрація) залишає за собою право не розділяти думку авторів матеріалів, що розміщуються. Зовнішня і внутрішня мотивація – як виростити в підлеглих вміння мотивувати себе самостійно. Огляд електронних ресурсів та мобільних додатків для ефективності адаптаційного періоду. На засіданні єпархіальної ради Івано-Франківської єпархії ПЦУ обговорили питання про святкування Різдва Христового. Apprenticeship — термін навчання в якості стажера. Subcontract — договір з субпідрядником; субпідрядний договір.

Що потрібно зробити?

Perks — додаткові пільги або привілеї (плюшки), такі як товари або бонуси, які ви отримуєте за свою роботу. Wage freeze – заморожування зарплати; випадок, коли компанія чи уряд коригує суму, яка виплачується працівникам, і не допускає її збільшення. Chief operating officer — директор з виробничих питань; посаду, яка може бути однією з найвищих керівних посад в організації. Emotional intelligence — емоційний інтелект – це здатність розпізнавати, оцінювати та управляти своїми емоціями, а також емоціями інших.

Як організувати команду рекрутерів

Merger — з’єднання; приєднання, новація; коли дві або більше компанії об’єднуються в одну велику. Floor manager — відповідає за всі дії і операції певного поверху / поверху у великому магазині. Proficiencies (кваліфікація) — основні здібності team lead вакансии або навички, необхідні людині для виконання роботи. Дані фактори є ключовими для того, щоб створити високоефективну та злагоджену команду. Ми знайдемо вам професіоналів вищого класу на потрібну посаду, чого б це нам не коштувало.

Його можуть перевіряти, тестувати ретельніше, ніж інших претендентів. А претендентів без освіти або випускників ПТУ беруть на роботу не так жваво, як випускників вишів. Проте диплом престижного навчального закладу ще не гарантує успіхи в кар’єрі.

“Cуд” в окупованому Криму заочно засудив лідера Меджлісу до шести років колонії

Promotion on seniority — просування по службі належить до привілейованого статусу, досягнутому працівником з-за тривалості служби з одним і тим же роботодавцем. Basket Method — бізнес-симуляція, що імітує розбір паперів та документації. Оцінює здатність до аналізу і систематизації інформації з урахуванням критеріїв «важливість» і «терміновість», а також визначає швидкість і правильність вирішення виникаючих труднощів.

Посада, компанія

Команда професійних рекрутерів візьме на себе всі обов’язки щодо пошуку, відбору та підбору персоналу. Якщо маєте підозру, що щось не так, то маєте їх позбутися. Ви повинні поставити чіткі запитання, не робити припущень, з’ясувати усе. З тими спеціалістами, https://wizardsdev.com/ які вирішили повернутися та яких компанія готова прийняти, ми спочатку обговорюємо умови співпраці та наші очікування. Щоб співробітник повторно не залишив компанію за пів року або рік, домовляємося про мінімальний період, на який готові прийняти фахівця.

В Острозькій академії стартував Всеукраїнський…

Про відносини з клієнтами на фоні війни ми ще згадаємо окремо. Та наперед можна сказати, чи то нам щастить, чи світ дійсно наповнений гідними людьми більше, ніж багатьом здається. Найперше, що хочу відзначити — це готовність та бажання навчати новачків. Багатофункціональний онлайн інструмент для рекрутерів.

Які тези містить в собі етичний кодекс HR

Ця вправа зі списком допоможе вам коректно описати і вакансію. Пам’ятайте, що вимоги у вакансії мають віддзеркалювати обов’язки, не дописуйте вимог заради того щоб «було». Давайте розберемося, хто створює описи вакансій. Основна проблема в тому, що кожен техлід хоче бачити в претендентові самого себе.

Розвивав функцію пошуку талантів у регіоні EMEA в DuPont і побудував функцію залучення талантів в Україні та Євразії в Mondelez International, де також реалізовував глобальні HR-проєкти. Сертифікований тренер з проведення інтерв’ю за компетенціями (сертифікація Korn Ferry та SHL). Обов’язково вкажіть кілька номерів телефонів для пошукачів у вакансії. Ваші потреби — це надзвичайно важливо, але ще є зовнішній ринок праці та конкуренти, що пропонують кандидатам альтернативу. Люди мають право вибору і потрібно зробити так, щоб ваша пропозиція, як мінімум, відповідала нормам ринку, як максимум — викликала бажання на неї відгукнутися. Можливо ваша задача потребуватиме не одного спеціаліста, а більше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X